Про блог

Мене звати Оксана Колодій і я понад усе люблю переносити думки на папір або екран ноутбука, щоб інші люди могли їх побачити та прочитати уже в текстовому варіанті. Улюблені теми: книги, фільми, хенд-мейд, кулінарія, фотографія, натуральна косметика, подорожі містами України, подорожі світом. Це мій блог, де будуть втілюватися всі мої письмові забаганки, тому хто готовий до експериметів, може сміливо мене читати.

У вільний час я люблю отримувати задоволення від простих речей: читаю книги, дивлюся фільми (найчастіше артхаус, чорно-білі фільми або романтичні комедії), люблю похендмейдити, займаюся йогою, подорожую з друзями і коханим, фотографую, зависаю на більшості соцмереж, думаю про сенс життя слідую своєму життєвому покликанню. Часто я ліниво валяюся на дивані і п’ю трав’яні чаї з солодощами, але про це можна писати дуже довго, складаючи барвисті теплі історії.

Дуже рада, що ви сюди завітати. Ще більше я зрадію, якщо вам сподобаються мої матеріали і ви дізнаєтесь щось нове. Пишу для вас із любов’ю.

Якщо Ви хочете побачити свої статті на сайті ReadandLove.com, напишіть мені на емейл: hello[a]readandlove.com. Ви можете поділитися рецензією або цікавою інформацією про книги, фільми, музику, мистецтво, фотографію, розповісти про свою подорож або ж запропонувати нову цікаву тему – наприклад, власна творчість.