Найкращі пляжі Одеси

Головне в Одесі – це море, заради нього сюди з’їжджаються люди зі всієї України, якби не воно, місто виглядало куди менш заманливим. А так ти йдеш по вулицях і розумієш, що десь там, за кількасот метрів вже починається безкрає море, відчуваєш його запах і тебе тягне до його солоної синяви і нескінченних легких хвиль.

Як добратися до пляжів в Одесі?

пляж Відрада

Найпростіше – вибрати пляж, на якому ви хочете відпочити. Їх в Одесі є багато: Аркадія, Відрада, Великий Фонтан, Дельфін, Золотий берег, Курортний, Ланжерон, Лузанівка, Рів’єра, Чайка, Чкаловський, а також купа безкоштовних та платних пляжів в передмісті Одеси.

На безкоштовних пляжах практично ніде сховатися від палючого сонця, кабінки для переодягання не закриваються, тому це бюджетні варіанти для тих, хто не любить зайвих витрат. На платних пляжах вигоди починаються ще із входу – тут і купити прохолодні напої можна на березі моря, і відпочити на дерев’яних лежаках і сховатися від сонця під крислатими шезлонгами. Чим дорожчий пляж, відповідно тим більш елітна сюди приходить публіка і гуляє всі дні та ночі біля моря на білому пісочку.

Найвідоміші пляжі – Відрада, Ланжерон та Аркадія.

кращі пляжі Одеси

Аркадія – це пляжна зона із великою кількістю одеських санаторіїв. Тут є багато кафешок та ресторанів, де відпочивають після кількагодинного плавання. Молодь любить цей пляж, адже тут розміщена «Аркадія-Плаза», один із найкращих клубів Одеси. Піщаний пляж, багато окультурених зон для відпочинку, місця для дискотек – ось основні переваги пляжу Аркадія.

Ланжерон – найбільший пляж Одеси, який розміщений біля парку ім. Тараса Шевченка, одразу біля центру міста. Завдяки своєму вигідному розміщенню Ланжерон відвідує найбільше людей. Тут є піщані безкоштовні пляжі, а напрокат пропонують різні лежаки та парасольки. На ньому можна відвідати дельфінарій «Немо» і відпочити від спеки та гарячих променів сонця.

відпочинок в Одесі

Відрада – пляж, який теж простягається недалеко від центру Одеси, одразу за Ланжероном. Тут є безкоштовні та платні зони, які відразу кидаються в очі – на безкоштовних пляжах нема де сховатися від сонця. На пляж від зупинки можна добратися пішки або канатною дорогою. Ціна канатної дороги в одну сторону 30 грн (ціна актуальна на 2016 рік). Їхати дуже близько, тому ця канатна дорога швидше є атракціоном для туристів. Практично кожна її двомісна кабінка красиво розмальована.

кабінка канатної дороги Одеса

кабінка канатної дороги в Одесі

кабінка канатної дороги Одеса 2016

Фактично пляжний сезон у місті триває майже 5 місяців – з середини травня до кінця вересня. За цей весь час є багато можливостей, щоб з’їздити в Одесу і покупатися в Чорному морі досхочу.

Якщо ви хочете докладно дізнатися, як цікаво провести вихідні в Одесі, читайте цю статтю.

Приємного відпочинку!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь