Кафе та ресторани Одеси

В Одесі багато ресторанів та кафе. Ще перед поїздкою я вибрала кілька, в яких точно хотіла побувати.
Майже всі працюють з 10 ранку, так що туристам які прибули раніше десятої світить Макдональдс на залізничному вокзалі або цілодобові магазини із йогуртами/бананами/булочками.

Перший сніданок в Одесі я спробувала в «Omega Three». Це кафе здорового харчування, де можна поїсти і вегетаріанцю, і людям, які просто любять здорову їжу. Я замовляла бурріто італьяно (бургер лише з одними овочами в лаваші іншими словами) та міні-фреш із селери. Такий фреш пробувала вперше, смак оригінальний і сильний, мені більше він прийшовся до смаку після розбавляння водою. В інтер’єрі закладу мені сподобалися м’які зелені мохнаті стіни, які я любуючись, залапала. Інші відвідувачі або надто часто там бувають і вже не звертають увагу на цю м’якість або їм той мох не так припав до душі, як мені. Кафе «Omega Three» розміщене в самому центрі, біля оперного театру.

Смачним відкриттям Одеси було кафе «True». Тут привітні усміхнені офіціантки, затишна, майже домашня, атмосфера, смачна та корисна їжа, лаконічний та стильний інтер’єр. Меню приносять швидко, як і їжу. Неспішно у «True» можна тільки їсти. Голодними ви тут не залишитеся, бо все дуже корисне та смачне. Оформлення їжі безперечно – це один із плюсів закладу. Естетика страв піднімає в рази апетит і віддаляє на кілька секунд, а то й хвилин побачення столових приборів із їжею.

кафе Одеси, ресторани Одеси

В кафе є м’якенькі крісла та диванчики, сидячи на яких із задоволенням та цікавістю спостерігаєш через вікно суєту одеського життя. Ціни – злегка вищі, ніж у Львові у вегетаріанських закладах, але не критично. Гармонійно вписався в інтер’єр плазмовий телевізор, який я спершу навіть не помітила, бо на його екрані постійно змінюються відео-панорами із пляжів світу. Надіюся, іншого призначення у цього телевізора не буває.

Гуляючи біля Сабанського провулку, заходьте сюди, буде смачно і класно. Коли завітаю наступного разу в Одесу, обов’язково відвідаю ще це затишне місце.

До великих продуктових ринків Одеси я не добралася, а кавуни/дині/виноград продаються на безлічі малих точок, супермаркетах і т.д.

В Одесі є своє фірмове морозиво – «Одесса», спробуйте, ну дуже смачне.

Якщо ви хочете докладно дізнатися, як цікаво провести вихідні в Одесі, читайте цю статтю.

Смачної вам прогулянки Одесою!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь