Перемишль: цікаві місця романтичного містечка

Перемишль цікаві місця

Перемишль – маленьке прикордонне місто на сході Польщі, яке знаходиться за 12 км від України. Це одна із найзручніших вузлових точок, куди можна легко добратися і звідси спланувати свою подальшу подорож Польщею або і всією Європою. Сюди можна добратися як маршрутками, так і поїздом, що зараз є найзручнішим варіантом з Києва та Львова.

Чим приваблює до себе це місто українських туристів?

статуя солдата Швейка на площі Ринок  Перемишль

статуя солдата Швейка на площі Ринок

По-перше, звісно розташування. Сюди справді найлегше добратися з нашої країни. Можна їхати з найближчого обласного центру – Львова, маршруткою до кордону, переходити прикордонну зону пішки і останні 12 км долати польським автобусом, а можна помандрувати під перестукіт коліс новим потягом “Інтерсіті”, який долає всю відстань за 2 години.

поштар у Перемишлі

поштар у Перемишлі

По-друге, це красиве місто. Тут є багато старовинної архітектури.

Перемишль сьогодні

Майже всі стародавні будівлі, які належать державі, відновлені. У більш занедбаному стані старі жилі будинки, тут не всім мурованим старожилам пощастило виглядати молодшими за свій справжній вік.

цікаві місця Перемишля

квіти на площі Ринок

По-третє, низькі ціни. Ціни у кафешках Перемишля – це аналогічний по вартості чек з львівського закладу середньої цінової політики. Приємно, що можна поласувати різними видами піци від 70-80 гривень, а каву чи лате випити за 35-40 грн. Про супермаркети я взагалі мовчу. Тут багато товарів порядком дешевші, ніж в Україні і в залежності від виробника, смачно. Та й відома польська молочка. Йогурти казкові і дешеві.

Вартість проживання у Перемишлі теж не кусається. Для любителів комфорту є готелі, для тих, хто подорожує бюджетно, відкриті хостели та “гостинні” покої.

Архітектура Перемишля

архітектура Перемишля

вид на старе місто

Це старовинне польське місто, в якому збереглося багато пам’яток архітектури.

замок у Перемишлі

Тут можна побачити Собор святого Івана Хрестителя, костел францисканців, український «Народний дім», «Стару катедру», Старий замок, а також багато древніх житлових будинків.

фрагмент площі Ринок

фрагмент площі Ринок

Тут приємно погуляти, подивитися на відновлені об’єкти, яким більше сотні років.

храми Перемишля

Загалом місто доволі компактне, так що при бажання, його можна обійти за день, проте якщо ви хочете насолодитися неспішною атмосферою цього затишного польського центру, вдалою ідеєю буде тут заночувати.

Перемишль – своєрідні двері в Польщу, якщо ви хочете почати знайомство з нею, це маленьке містечко – чудовий варіант для проведення тут вихідних.

статуї в Перемишлі

Перемишль архітектура

замок у Перемишлі

Старовинний замок

Приємного відпочинку!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь