Де зняти житло в Одесі туристу?

Шукати житло в Одесі варто завчасно. Ще за місяць до поїздки я розглядала безліч варіантів і вже дуже багато із них були зайняті – тому думаю наступного разу помешкання шукатиму і бронюватиму за два, а то й три місяці, щоб потім зі спокійною душею їхати на відпочинок. Варіантів житла в Одесі багато: квартири щодобово, помісячно, хостели, готелі, житлові будинки, санаторії.

Квартири подобово можна зняти від 250 грн за ніч в залежності від умов та району. Плюс – можливість самим приготувати собі їжу, якщо їдете в Одесу на кілька днів або тижнів. Мінус – часто їх потрібно бронювати безпосередньо перед заїздом. Якщо ви хочете перестрахуватися – це не ваш варіант.

житло в Одесі, де знайти квартиру в Одесі, відпочинок в Одесі

А для любителів все вирішувати на місці є навіть варіанти зйому житла вже на залізничному вокзалі по приїзді. Біля будівлі вокзалу стоїть багато людей з табличками «здам кімнату/квартиру/будинок», тому всі в Одесі так чи інакше, знаходять де переночувати.

Хостели Одеси

Хостели в Одесі майже всі розміщені в центрі міста, сюди краще поселятися великою компанією на день або кілька, хоча в багатьох із них пропонують і двомісні кімнати (які теж бронюють люди ну дуже завчасно). Хостели – це чудовий варіант для молоді – дешево і буде з ким поспілкуватися. Ціни в костелах – від 150 грн за особу в кількамісному номері до 300-400 грн з особи в двомісних номерах.

Плюси хостелів – доволі низька вартість, можна забронювати завчасно, за пару місяців до поїздки. Мінус – спільний туалет, душ. Підійде для тих людей, які хочуть дізнатися як це воно – жити в гуртожитку.

Готелі в Одесі – варіант для тих, хто не любить собі в чомусь відмовляти. Їх теж можна бронювати за пару місяців, тут комфортно, класно і дорого.

Санаторії Одеси та турбази

житло в Одесі, де знайти квартиру в Одесі, відпочинок в Одесі

По дорозі в Одесу я познайомилася зі стареньким дідом, який теж їхав на відпочинок на турбазу в Одесі. Так от, там ціна за кімнату з людини – всього 65 грн, думаю це хороший варіант для дзен-відпочинку і людей, яким потрібно лише море і нічого зайвого. В Одесі та під нею є багато спортивних та туристичних баз, тому для кількатижневого відпочинку без зайвих витрат такі варіанти ідеальні.

Якщо ви хочете докладно дізнатися, як цікаво провести вихідні в Одесі, читайте цю статтю.

Приємного відпочинку!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь