Львів – туристична столиця Західної України

Безперечно, Львів – один із найбільших туристичних осередків України. Вузькі старовинні вулиці покриті бруківкою. Чарівна архітектура кількасот літніх будинків. Величні храми з масивними грубезними стінами, в яких молилися і якими захоплюються вже десятки поколінь львів’ян та приїжджих. Місто, яке притягує до себе магнітом туристів зі всієї України та з-за кордону – Львів. Древній, загадковий, казковий, красивий у кожну пору року по-своєму.

Чому варто приїхати саме сюди?

масонські символи Львова

Тому що якщо ви побачите його хоча б раз, то потім будете із задоволенням приїжджати знову і знову милуватися його дивовижними сплетіннями старезних вулиць, смакувати вишуканими стравами у численних тематичних кафе та ресторанах, насолоджуватися ароматною львівською кавою та шоколадом. А ще класно везти додому купу чисто львівських подарунків – всілякий хенд-мейд, каву, шоколад, книги, свічки і звісно – купу фотографій.

У Львові вражає все – з першого погляду. Якщо ви приїжджаєте сюди поїздом, то перше знайомство у вас починається із Залізничного вокзалу. Між іншим, це найстаріший вокзал на території сучасної України. Його відкрили у 1861 році, а теперішню будівлю вокзалу побудували в 1904 році. Одразу біля вокзалу є зупинки трамваїв та маршруток, добратися до центру з їхньої допомогою можна до 15 хвилин. Але найкраще досліджувати нове місто пішки, щоб побачити самому кожен його куточок і не пропустити нічого цікавого для себе.

З чого почати свою прогулянку Львовом?

Вірменська церква Львів

Вірменська церква

Щоб вдосталь нагулятися містом, тут потрібно пожити. Для експрес-програми-прогулянки Львовом цілком має вистачити тижня. Якщо ви приїжджаєте сюди на вихідні, то доведеться досліджувати місто в дуже швидкому режимі, щоб побачити хоча б малу долю його багатств. У місті також дуже популярні фото прогулянки, щоб ви могли привезти додому купу яскравих красивих фотографій.

Де забронювати житло у Львові?

На щастя, у місті є багато хостелів, готелів, приватних квартир та апартаментів місцевих жителів, які можуть поселити вас у себе. Бронювати житло з середини весни по середину осені, а також на різдвяні свята, бажано завчасно – за місяць, а краще два-три до подорожі. За менший час ви звісно знайдете для себе місце для ночівлі, але треба буде добре пошукати.

Де погуляти у Львові?

екскурсії Львовом

Якщо ви рішуче налаштовані побачити всі найвизначніші місця, але не хочете багато ходити – сміливо сідайте у буси або вагончики на площі Ринок – і насолоджуйтеся годинною екскурсією містом. Але у Львові найкраще заглядати у кожен провулок, завиток вузької вулиці, давній під’їзд, щоб пізнати про всі його секрети. Піші екскурсії – хороше рішення, якщо ви хочете дізнатися багато історичних фактів та деталей.

кафе Хліб та Вино у Львові

Ну і варіант для самих сміливих – гуляти від ранку до вечора Львовом, поки є сили, заходити у старовинні столітні будинки, відвідувати численні музеї та галереї міста, їсти у тематичних кафешках, смакувати кавою, звареною у турці, повільно та невідворотно закохуватися у це місто.

Які галереї та музеї Львова варто відвідати?

галерея Зелена канапа у Львові

Найкращі галереї та музеї – це Львівська галерея мистецтв, Зелена канапа, музей Ідей, Дзиґа, Арсенал, Музей народної архітектури і побуту “Шевченківський гай”, музей Пивоваріння, музей історії релігії, музей Іоана Пінзеля, музей скла і т.д.

Які місця у Львові потрібно обов’язково побачити?

Домініканський собор у Львові

Домініканський собор у Львові

У місті безліч красивої архітектури, чудових храмів, оглядових площадок, парків. Весь центр Львова занесений до історичної спадщини ЮНЕСКО, перебуває під його опікою та охороною. Звісно є місця, не відвідавши які, не можна сказати, що ви були у Львові – це площа Ринок, Домініканський собор, каплиця Боїмів, палац Потоцьких, Львівський оперний театр, Личаківське кладовище. На щастя, всі важливі пам’ятки міста знаходяться доволі близько одна від одної, так що вам не доведеться довго їх шукати.

Львів можна відкривати для себе заново щоразу, коли приїжджаєш сюди. Приємних вам прогулянок цим старовинним прекрасним містом!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь