Трояндовий сад у Флоренції

Невеликий за площею сад у Флоренції, який також відомий під назвою «Трояндовий сад» («Giardino delle rose»), має розмір всього-на-всього гектар. На його території ось вже більше 150-ти років вирощують найкрасивіші та найвибагливіші сорти троянд, різноманітні квіти зі всього світу, а також безліч цитрусових дерев. Знайти його можна на захід від площі Мікеланджело, недалеко від базиліки ді Сан-Міньято.

сад троянд

Сад троянд вперше відкрили для публіки в 1895 році, хоча він був спроектований ще в 1865 році Джузеппе Поджі. Вдале розміщення саду на невеликому пагорбі дозволяє приїжджим зробити ексклюзивні панорамні фотографії міста. Сьогодні в саду росте близько тисячі сортів квітів та більш ніж 350 видів старовинних троянд. Крім того, це місце прикрашають елегантні фонтани у вигляді казкових створінь та людських облич, а також дванадцять скульптур, створених бельгійським архітектором Жаном-Мішелем Фолоном, та подарованих Флоренції його вдовою у 2011 році.

сад троянд

Трояндовий сад у Флоренції можна відвідати безкоштовно. Він відкритий з 9 ранку до 8 вечора з травня по вересень, до 6 вечора у березні, квітні та жовтні та до 5 вечора в лютому та листопаді.

Приємної прогулянки!

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь