Топ 10 кращих пляжів Індії

Пляж Палолем/ Palolem Beach
Пляж Палолем

Найпопулярніший пляж у всьому штаті Гоа. Він знаходиться на південному узбережжі, тому завжди привертає до себе увагу туристів. Тут можна насолоджуватися найкращими видами Індії – білим піском, високими пальмами, теплим і чистим морем. Пляж займає всього два кілометри, але це не завадить Вам добре відпочити на березі, замовити екскурсію морем або ж зайнятися дайвінгом.
Координати місця: 15.009946,74.023175

Пляж Арамболь/ Arambol Beach
Пляж Арамболь

Цей пляж так називається так на честь однойменного селища рибаків, де він знаходиться. Здебільшого тут доволі мало людей, можна спокійно відпочити або ж купити трохи риби собі на обід або вечерю. Вечори на пляжі Арамболь часто проходять дуже весело – тут збирається багато людей для того, щоб потанцювати під барабанні ритми або ж подивитися на чарівний захід сонця. Недалеко від пляжу росте дерево кохання, де на світанку закохані можуть зізнатися одне одному у своїх почуттях.
Координати місця: 15.684237,73.703649

Пляж Морджім/ Morjim Beach

Пляж Морджім

Його вибирають туристи, які люблять активний відпочинок та розваги. Саме на ньому проходять найгучніші дискотеки вночі, а вдень під гарячим сонцем люди займаються віндсерфінгом і кайтінгом або ж відпочивають в маленьких ресторанчиках на березі моря. Пляж Морджім цікавий ще тим, що з жовтня по березень щороку тут відкладають яйця оливкові черепахи, відповідно це місце охороняється законом.
Координати місця: 15.624318,73.729355

Пляж Мандрем/ Mandrem Beach

Пляж Мандрем

Цей чарівний куточок природи особливо популярний серед сімейних пар з дітьми. Такий вибір цілком закономірний, адже цей пляж дуже чистий і окультурений. Затишні місця пляжу Мандрем під крислатими кокосовими пальмами часто облюбовують любителі йоги та медитацій. За їжею та напоями можна сходити на місцевий ринок, а якщо Ви захочете тут зупинитися на кілька днів, завжди можна зняти номер в готелі або окрему віллу.
Координати місця: 15.657296,73.713284

Пляж Кандолім/ Candolim Beach

Пляж Кандолім

Пляж Кандолім є втіленням ідеальної мрії туриста в Індії: лагідний білий пісок, всі можливі види активного водного відпочинку, місця для релігійної практики, безмежна кількість кафе та ресторанів, жива етнічна музика. Пляж популярний також завдяки вигідному розташуванню – він знаходиться всього за 14 кілометрів від міста Панаджи, столиці штату Гоа.
Координати місця: 15.517164,73.762658

Пляж Вагатор/ Vagator Beach

Пляж Вагатор

Ватагор вибирають далеко не всі туристи для відпочинку в Індії. Це місце знаходиться неподалік від високих скель та величезних пальм, які обрамлюють темний піщаний берег. Тут приїжджі зможуть підшукати собі зручні гостьові будинки, готелі та поїсти у хороших ресторанчиках. Ватагор складається із трьох пляжів – Великого, Середнього та Малого. Великий пляж часто слугує місцем для красивих фотографій, адже він розташований біля мурів форту Чапора. Середній пляж облюбували собі молоді люди, які відпочивають в «Disco Valley» – відомому нічному клубі. Малий Ватагор найчастіше обирають туристи для відпочинку, адже зі всіх трьох пляжів він найзатишніший і розташований найближче до готелів та закладів харчування.
Координати місця: 15.60266,73.733625

Пляж Калангут/ Calangute Beach

Пляж Калангут

Цей міський пляж сьогодні майже повністю займають готелі, ресторани, магазинчики та торгові місця, хоча його загальна протяжність доволі велика – цілих сім кілометрів. Також тут розташована галерея «Керкар», де виставлені роботи митців із Гоа. Пляж Калангут популярне місце відпочинку як серед індусів, так і приїжджих людей, які хочуть добре провести час і не втрачати контакту із цивілізацією.
Координати місця: 15.548547,73.753796

Пляж Анджуна/ Anjuna Beach

Пляж Анджуна

Це місце славиться на весь штат Гоа своїми яскравими нічними вечірками. Найвідоміші нічні клуби – «Dolce Vita» та «Paradise» щоночі приймають в свої обійми фанатів музики в стилі хіп-хоп і транс. Крім того, сюди приходять позагоряти на красивому пляжі, поторгуватися на місцевому базарі «Anjuna Market», посидіти у хорошому місцевому закладі «Shore Bar». Найбільше людей буває на пляжі щосереди, коли на базарі влаштовують барвистий фестиваль фарб.
Координати місця: 15.573952,73.740535

Пляж Бага/Baga Beach

Пляж Бага

Однією з ізюминок Північного Гоа є пляж Бага, від якого всього 16 кілометрів до столиці штату, міста Панаджи. Він розташований неподалік від пляжу Анджуна. Всі види активного відпочинку на воді доступні в цьому місці, а відпочити від чималої дози емоцій можна у численних ресторанах на березі моря. Ночі на пляжі Бага завжди гарячі – саме тут Ви знайдете найвідоміший нічний клуб Гоа «Tito’s», де тільки хлопцям і чоловіках доведеться платити за вхід, адже представниць прекрасної половини людства впустять сюди безкоштовно. Недалеко від пляжу тече річка Бага – улюблене місце відпочинку батьків із маленькими дітьми.
Координати місця: 15.555493,73.751585

Пляж Колва / Colva beach

Пляж Колва

Одне із самих розвинених туристичних місць у всьому Гоа. Цей пляж часто обирають не лише туристи для відпочинку, але й рибаки, оскільки тут завжди дуже спокійне море. Вечори на пляжі Колва не бувають нудними через постійні запальні танці, вечірки та веселі святкування.
Координати місця: 15.280045,73.911896

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь