Вегетаріанські кафе Західної України

Вегетаріанськими та сироїдськими кафе у столиці України, місті Києві, вже нікого не здивуєш. Та хвиля здорового харчування, позитивного мислення і вегетаріанства у різних його проявах впевнено крокує Україною і займає у її обласних центрах впевнені позиції. Вегетаріанські кафе популярні не тільки серед прихильників рослинної їжі, але і серед людей, які цінують своє здоров’я і бажають пересвідчитися в апетитності вегетаріанських страв. У статті ми розповімо про вегетаріанські кафе Західної України, які Ви зможете знайти у рідному місті або ж, будучи в гостях у сусідніх, відвідати заклади із хорошою атмосферою та смачною їжею.

Вегетаріанське арт-кафе «Green» у місті Львів

Хороше кафе із затишною атмосферою, стилізоване у зеленому кольорі. На першому поверсі можна вибрати до смаку сидіння на м’яких диванчиках або дерев’яних кріслах, на другому поверсі всі сидять просто на зеленому килимі. У кафе «Green» часто проводяться різноманітні майстер-класи, джазові сейшени, заняття йогою, що тільки додає плюсів цьому закладу. У меню окремо виділені вегетаріанські, веганські та сироїдські страви. При вході в кафе функціонує невеличкий магазинчик здорової їжі, де можна знайти вегетаріанські ласощі, хлібці з пророщеного зерна, спеції, крупи, рослинні олії.

Адреса: м. Львів, вул. Братів Рогатинців, 5.

Ведичне кафе здорового харчування «Govinda» у місті Хмельницький

Атмосферне ведичне кафе в самому центрі Хмельницька, недалеко від ТЦ «Либідь-Плаза». Смачна вегетаріанська їжа, постійне звучання індійських мантр, зображення індійських божеств на стінах – тут панує постійний спокій та любов. Їжа в цьому кафе надзвичайно смачна, крім того, її можна взяти із собою в коробках або пакетах і посмакувати вдома, якщо нема часу на посиденьки в кафе.

Адреса: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 1.

Вегетаріанське кафе «Амріта» у місті Хмельницький

Друге вегетаріанське кафе міста Хмельницький також пропонує смачну їжі на основі знань ведичної кулінарії. Інформації про це кафе на просторах Інтернету практично нема, так що під час наступних відвідин міста, зайду в це кафе, щоб дізнатися про його стилістику та страви.

Адреса: м. Хмельницький, Львівське шосе 27.

Вегетаріанське кафе «Намасте» у місті Луцьк

Веселі картини на стінах – олень з рогами-вилками, милі слоники, а ще приємні зелені диванчики та зручне розташування кафе у центрі Луцька роблять його улюбленим місцем всіх любителів здорового харчування. Крім того, в кафе «Намасте» можна відвідати майстер-класи по ведичній кулінарії та самому навчитися готувати смачну і поживну їжу в домашніх умовах.

Адреса: м. Луцьк, вул. Лесі Українки, 57.

Еко-кафе «Ясне сонечко» у місті Ужгород

Сонячний стиль цього кафе красиво доповнюють соняшники, якими прикрашене тут все, навіть офіціантки. «Ясне сонечко» пропонує широкий вибір вегетаріанських страв, тому голодними Ви з цього кафе точно не вийдете. Основний акцент тут на клієнтів із дітьми – для них створене особливе меню, є спеціальні розваги та безкоштовні повітряні кульки. В Інтернеті зустрічається інформація, що навіть посуд в цьому кафе миють екологічно чистими засобами.

Адреса: м. Ужгород, вул. Минайська, 6а.

На жаль, в інших містах Західної України, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську та Рівному досі не відкрито схожих закладів. Будемо надіятися на краще і чекати з нетерпінням, коли можна буде і на їхній території поласувати вегетаріанською смакотою.

Вегетаріанські кафе Західної України

В решті міст України можна знайти наступні вегетаріанські заклади громадського харчування:

Кафе-магазин «Вітамін» (м. Харків, вул.. Бакуліна 1)

Вегетаріанський клуб-кафе “Говінда” (м. Дніпропетровськ, спуск Калинина, 39)

Кафе “Дамодара” (м. Дніпропетровськ, вул. Глінки, 19)

Вегетаріанське кафе «Гауранга» (м. Луганськ, вул. Радянська, 63)

Вегетаріанський ресторан «Едем» (м. Одеса, вул. Ніжинська, 61)

Кафе здорового харчування «Сироїжка» (м. Одеса, вул. Буніна 16Б)

Кафе «Говінда» (м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 45)

Вегетаріанське кафе «ECO Buffet» (м. Київ, вул. Васильківська 28, Московський проспект, 23г)

Сироїдське кафе «iLive» (м. Київ, вул. Еспланадна 32)

Сироїдське кафе + здоровий фастфуд «NebO’s» ( м. Київ, Бессарабська пл., -2 пов.)

Вегетаріанський ресторан «Tri:» (м. Київ, вул. О. Гончара 15/3)

Літературне ведичне кафе «Імбир» (м. Київ, вул. Жилянська 7)

«Аюверда кафе» (м. Київ, вул. Дмитрівська 39)

Вегетаріанське кафе/магазин «Еко-шик» (м. Київ, Андріївський узвіз 30)

Вегетаріанське кафе «Вегетерія» ( м. Сімферополь, вул. Самокіша, 18)

Еко-кафе «GAURANGA» (м. Євпаторія, вул. Революції 46/9)

Кафе «Здоров’я» (м. Севастополь, вул. Новоросійська, 3)

Поділися з друзями!

Цікаві статті

Залишити відповідь