В Одесу на вихідні: що варто побачити?

В Одесу на вихідні – що варто побачити?

пасаж Одеса

Одеса – одне із найбільших та найкрасивіших міст України. Для того, щоб насолодитися його атмосферою та дослідити багато його куточків, потрібно як мінімум тиждень, а то й більше, проте для тих, хто хоче побачити це місто, а часу не так багато, можна провести гарні вихідні в Одесі. Про це буде наступна стаття – як максимально класно та корисно провести два дні у цьому красивому місті.

Білети

Квиточки на поїзд в Одесу у літній період бажано брати хоча б за місяць, якщо спам’ятаєтеся пізніше – є варіант залишитися вдома. Зі Львова є чудовий варіант – Львів-Одеса (228 поїзд), ввечері в п’ятницю ви їдете зі Львова, рано в суботу в Одесі, одна ніч десь у готелі/хостелі/на квартирі, два повних дні вражень від нового міста і ввечері в неділю додому, у Львів поїзд прибуває о 10 ранку понеділка.

Де знайти житло в Одесі? Детальніше тут у статті.

житло в Одесі, де знайти квартиру в Одесі, відпочинок в Одесі

Транспорт Одеси

В Одесі є маршрутки, трамваї та тролейбуси. У всіх платять при виході водієві, в електротранспорті у деяких салонах є кондуктори, що спрощує життя пасажирам. Ціна проїзду маршрутці в Одесі – 5 грн, в трамваях та тролейбусах – 2 грн. Багато трамваїв доволі старі та раритетні на вигляд, але тим не менш, добре вписуються в настрій міста.

Біля залізничного вокзалу зі всіх сторін є кілька зупинок транспорту. Мені було доволі складно із цією розвилкою, тому наступного разу на допомогу собі візьму сайт, де відстежується громадський транспорту Одеси.

Гастрономічний туризм (кафешки) в Одесі

кафе Одеси, ресторани Одеси

Хочете знати, куди піти поїсти в Одесі, читайте наступну статтю.

Цікаві туристичні місця Одеси

фасад

Головні визначні місця ви знайдете без карт, просто гуляючи містом – театр опери та балету в центрі, пасаж, красиві старезні сто-, а то й двохстолітні будівлі – як будинок сучасної філармонії чи музею Західного та Східного мистецтва. Багато древньої краси Одеси ховається у затишних двориках, у які варто позаглядати, щоб зануритися у справжнє життя цього міста.

Які найкращі пляжі в Одесі? Більше інформації у цій статті.

пляжі в Одесі 2016

Культурне життя Одеси – як розважитися в місті, куди піти, що цікавого варто побачити? Читаємо тут.

скульптури в Одесі

Приємної прогулянки Одесою!

Залишити відповідь